3R Kids SIA

Talsi
map
Celtnieku iela 4-3, Talsi
LV-3201
Apraksts
  • 3R KIDS izstrādā un izgatavo mācību materiālus pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem. Dizains ir īpaši pārdomāts, lai mācību materiālu pielietojums būtu daudzveidīgs un ietvertu vairākas funkcijas. Ražošanā izmantots dabai draudzīgs un bērnu veselībai drošs, nekaitīgs un dabīgs materiāls – koks, kas nodrošina augstus veselības standartus bērniem. Šie materiāli savienojumā ar bišu vaska eļļu rada izsmalcinātu dizainu un īpaši patīkamu tekstūru. Mācību materiālus plaši izmanto ne vien izglītības iestādēs, bet arī ģimenes, katram mācību materiālam ir izstrādāts buklets ar metodiskajiem ieteikumiem. Ražošanas procesā tiek izmantotas inovatīvas tehnoloģijas un risinājumi.
Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.