Amatnieku centrs "LINUM"

Ķekavas nov.
map
Izstāžu centrs Rāmava, Valdlauči, Ķekavas nov.
LV-1075
  • phone
    +37126550920
  • email
    Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Apraksts
  • Amatnieku centrs "LINUM" ir biedrība, kurā apvienojušies radoši cilvēki ar vēlmi saglabāt un nodot tālāk senās amatu prasmes.Aušanas demonstrācija Piedāvājam iepazīt auduma tapšanas procesu, sākot no lina šķiedras līdz gatavam izstrādājumam. Iespējams uz vietas ne tikai redzēt dažādos aušanas procesa posmus, vērojot darbiniekus un izsekojot lina pārvērtībām, bet arī pašiem izmēģināt un līdzdarboties.Radošā darbnīca Piedāvājam dažādas tematiskās apmācības un kursus par tēmām, kas skar gan seno amatu prasmes, gan pasaules kultūras un modernos rokdarbus. Šobrīd tiek īstenotas apmācības "Etnogrāfija" un "Aušanas pamati". Par jaunām apmācību iespējām un tēmām varat interesēties un uzzināt vairāk, sazinoties ar mums.
Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.