Apauds - Tautas tērpi un rokdarbi

Mārupes nov.
map
Mārupes nov.
LV-2167
  • phone
    29214523
  • email
    Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Apraksts
  • Latviešu tradicionālais tautas tērps ir 18. un 19. gadsimtos tagadējās Latvijas teritorijā valkātu goda drānu komplekts. Tas pārsvarā tika izgatavots mājas apstākļos, gandrīz katrā lauku sētā. Drānu darināšanai izmantoja gan no mājās vērptas vilnas austos audumus, gan, it īpaši 19. gs. otrajā pusē, rūpnieciski ražotus pirktus audumus. Tautas tērpu gatavošanas māku nodeva no mutes mutē, no rokas rokā māte savai meitai un viņa tālāk savai meitai – tā no paaudzes paaudzē gadsimtu gaitā. Arī es šo māku un zināšanas esmu saņēmusi mantojumā no savas mammas un vecmammas. Es uzskatu par savu pienākumu saglabāt šīs tradīcijas un veicināt to popularizēšanu mūsu sabiedrībā. Mēs dzīvojam laikā, kad irļoti svarīgi apzināties savas saknes, savu nacionālo piederību. Lielisks veids, kā sevi identificēt ar savu tautu, ir sava tautas tērpa valkāšana.
Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.