Apimi - dabiskā kosmētika ar medus produktiem sastāvā

Cēsu nov.
map
“Pils”, Ineši, Inešu pagasts
LV-LV - 4123
Apraksts
  • Apimi ir Latvijas uzņēmums, ko esam radījušas mēs-māsas Madara un Ieva. Ideja par sava zīmola veidošanu radās iedvesmojoties no mūsu tēva-biškopja. Vecāki jau kopš bērnības ieaudzinājuši mūsos mīlestību pret bitēm, dabu un darbu.
    Mēs vēlamies dalīties savās vērtībās un ļaut ikvienam sajust bišu radīto produktu ietekmi uz skaistumu un labsajūtu.

    Apimi ražotā dabīgā kosmētika satur bišu radītas supervielas: medu, vasku, propolisu un citas. Bišu produkti nāk no Piebalgas dravām, kuras atrodas meža ielokos, to tuvumā nav sēto platību, kas nodrošina iegūto produktu kvalitāti. Apimi ražotie produkti satur dabiskas un sertificētas izejvielas, un produktu klāsts tiek regulāri papildināts.

    Apimi produkti tiek ražoti ar cieņu pret dabu un rūpēm par Jums! Mūsu darbības rezultātā netiek nodarīts kaitējums bitēm! Kosmētiskie līdzekļi netiek testēti uz dzīvniekiem, produktu testēšana notiek neatkarīgā un akreditētā laboratorijā.

    Bišu iedvesmoti – Apimi radīti!

Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.