Athene, SMU

Rīga
  • phone
    +371 22335489
  • phone
    +371 29442499
  • email
    Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Apraksts
  • Produktu piedāvājums - Mēs piedāvājam 3 veidu paklājus - "Active", "Classic", "Comfort +". Visus veidus var pasūtīt ar unikāliem, pašizveidotiem dizainiem, vēlamajā formā un izmerā. 1.Active paklāji ir piemēroti lietošanai priekšnamos, uz balkona vai terases. Tie ir veidoti ar gumijotu apakšu tā, lai tos ir vieglāk tīrīt un tie neuzsūc mitrumu. 2.Classic ir universāli lietojams paklājs. Šis ir zelta vidusceļs starp active un comfort +, ar mīkstu apakšu un neslīdošu elementu. 3.Komfort + paklāji ir veidoti priekš augstākā līmeņa komforta baudītājiem savās mājās. Šo paklāju veidošanā tiek izmantoti vairāku veidu tekstili, kas nodrošina ļoti mīkstu un patīkamu relaksēšanās pieredzi. Piedāvājam izgatavot Spotify koda paklājus ar Jūsu iemīļotākajiem mūziķiem, dziesmām albūmiem vai personīgajiem playlistiem. Piedāvājam izgatavot paklājus līdz pat 144cm x 82cm lielumam. SMU apraksts - Mūsu paštaisītie "Athene" paklāji nodrošinās ikvienam mīkstu, siltu un mājīgu komforta sajūtu, kā arī papildinās jebkuras telpas ainavu ar unikāliem, Jūsu pašizveidotiem dizainiem. Piedāvājam izgatavot paklājus gan pēc mūsu, gan Jūsu unikāli veidotiem dizainiem. Lai pasūtītu savu unikālo dizainu un uzzinātu sīkāku informāciju, sazinies ar mums, rakstot privāti! Mūs varat atrast Instagram, FaceBook, Andele Mandele un Depop.
Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.