Apraksts
  • Atpūtas komplekss "Silmači" atrodas brīnišķīgā vietā pie Lizdoles ezera. Atpūtas mājiņas un galvenā māja atrodas uz pussalas un kopumā veido tādu kā nelielu ciematiņu, kas šo vietu padara vēl burvīgāku. Atpūtas komplekss nodrošina ar daudzām, dažādām izklaidēm – sporta laukumos ir iespējams spēlēt futbolu, volejbolu, basketbolu, tenisu, badmintonu, gaga ball kā arī stadionā ir iespējams nodarboties ar vieglatlētiku. "Silmači" ir slaveni ar daudzajām ūdens izklaidēm – laivas, katamarāni, makšķerēšana, ūdens batuts kā arī brauciens ar "Jautro banānu" aiz kutera.
Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.