Atpūtas komplekss "Vakarvēji"

Kocēnu nov.
map
Vakarvēji, Kocēnu nov.
LV-4220
Apraksts
  • Atpūtas un sporta komplekss "Vakarvēji" izveidots 2008.gadā, Kocēnu pagastā, 10km attālumā no Vidzemes galvaspilsētas Valmieras. Tas robežojas ar Ziemeļvidzemes biosfēras rezervātu, kur saglabājusies neskarta daba. Pie mums Jūs varēsiet klusā, dabiskā lauku atmosfērā atpūsties nedēļas nogalē, vai pavadīt savas brīvdienas: sauļojoties, peldoties un ejot lauku pirtī. Jūs varēsiet baudīt pasakainus saullēktus un saulrietus. Atmiņas būs tā vērtas! Informācija no https://sites.google.com/valmraj.lv/turismskocenunovads/t%C5%ABrisma-pakalpojumi/kur-nak%C5%A1%C5%86ot/atp%C5%ABtas-komplekss-vakarv%C4%93ji
Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.