BALANCE DESIGN - APGLEZNOTI PORCELĀNA TRAUKI

Rīga
 • phone
  +371 29449214
 • email
  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
 • whatsapp
  +37129449214
Apraksts
 • BALANCE DESIGN  - porcelāna trauku apgleznošana un izgatavošana. Mākslinieces Sanitas Lūses oriģināldarbi.

  S. Lūse: "Gleznošana man ir kā deja - nemitīga kustība, kurā tiek paustas visskaistākās emocijas. Es jūs uzaicinu uz šo deju – deju ar porcelānu, kurā kustības pārtop formās un krāsās, dāvājot mūsu dvēselei harmoniju.

   

  Radošajā pasaulē es iegāju caur grāmatsiešanas un ādas apstrādes iemaņu iegūšanu. Vēlāk studijas Mākslas akadēmiju, kur apgūstot funkcionālo dizainu, nokļuvu interjerdizaina pasaulē. Paralēli visam sākās mana deja ar krāsām un faktūrām gan uz sienas, gan koka, un beidzot ir aizvedis līdz dejai ar porcelānu”.

Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.