BERGA VĪNS - no Latvijas augļiem un ogām.

map
Valmieras nov.
  • phone
    +371 27711931
  • email
    Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Apraksts
  • "Berga vīns" mazā darītava ir ģimenes uzņēmums Kocēnu pagastā, Valmieras novadā. Mazajā darītavā ir izlolots ne viens vien starptautisku un vietēju vīnziņu atzīts dzēriens. Visi vīni un sidri tiek gatavoti tikai no Latvijas augļiem un ogām, 100% dabīgām sulām, un ir rokudarbs. Viens no darītavas lepnumiem ir zemeņu deserta vīns, kurš 3 gadus pēc kārtas ir atzīts pat Latvijas labāko vīnu savā kategorijā. Neskatoties uz to,ka visa sākums bija klasiskie vīni, šobrīd darītavā top arī dažāda veida dzirkstošie vīni un sidri. "Berga vīns" produkciju ir iespējams iegādāties atsevišķos veikalos, kā arī sazinoties ar darītavu. Darītava piedāvā dzērieniem izgatavot personalizētas etiķetes. Nelielām draugu kompānijām ir iespēja pieteikt degustāciju vīna darītavā. Kā saka "Berga vīns" saimnieki Sanda un Rihards, tad mūsu dzērieni ir stāsts par dzīves dzirkstošajiem mirkļiem. Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme, alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta

Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.