Bisenieku drava

Tukuma nov.
map
Pūres pagasts, “Ābeles”
 • phone
  +371 26407387
 • email
  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Apraksts
 • Bisenieku drava ir ģimenes uzņēmums, kas 2017.gadā aizsāka savu darbību ar 1 bišu stropu, šobrīd ģimenei ir jau 20 bišu stropu liela saimniecība. 

  Ģimenes mērķis ir iepriecināt klientus ar patiesi gardiem un dabīgiem medus produktiem, tādēļ produktu sortiments regulāri tiek papildināts un klientu vēlmes tiek uzklausītas.   MŪSU ODZIŅA

  Uzņēmums no citiem medus tirgotājiem atšķiras ar dažādu garšu krēmveida medus piedāvājumu. Krēmveida medus tiek rūpīgi veidots - maigajai, krēmīgajai un vijīgajai putoto medus konsistencei satiekoties ar žāvēto augu pulveri.    

  Bisenieku ģimene piedāvā piparmētru, citronu, apelsīnu, zemeņu, ķiršu, aveņu un dzērveņu krēmveida medu, tādejadi ikviens spēj atrast sev tīkamāko garšu. Taču uzņēmums neslēpj, ka nākotnē vēlas krēmveida medus sortimetu papildināt ar vēl citiem, unikāliem garšu veidiem.

  Bisenieku ģimene ir draudzīga un atvērta jaunām iespējām, kura vienmēr vēlas iepriecināt klientus ar patiesi gardiem medus produktiem!

Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.