Brīvdienu māja „Dzirnavkalns"

Cesvaines nov.
map
"Dzirnavkalns", Cesvaines nov.
  • phone
    +371 26407195
  • phone
    +371 29213623
  • email
    Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Apraksts
  • Māja ir celta 19.gs beigās, bet renovēta un pielāgota atbilstoši mūsdienu vēlmēm! Tā atrodas savrupi no saimnieku mājas, šeit var ērti atpūsties seši cilvēki (par papildus jautāt saimniekiem). Mājā ir trīs istabas, virtuve, WC un duša, vasaras veranda un āra terase ar skatu uz dīķiem! Senā māja vasarā ir patīkami vēsa, bet ziemā silta. Brīvdienu mājas viesiem, saimnieki, piedāvā atpūsties savā teritorijā, kas ir bagātīga ar dažādu zivju dīķiem ( tie mums ir 11). Vizināties ar laivu saulrietā. Sauļoties zālītē vai uz laipas. Kurināt ugunskuru vai grillēt! Bērni būs sajūsmā par bērnu laukumiņu vai aitu un trušu barošanu. Par papildus samaksu viesiem ir pieejama lauku pirtiņa, zvejošana (foreles, stores, līdakas, karpas u.t.t.) , laivu, ūdens velosipēdu un divriteņu noma.
Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.