Brūveri, atpūtas komplekss

Sigulda
map
Brūveri, Sigulda, Siguldas nov.
LV-2150
Apraksts
  • „Brūveri" ir Siguldas novada atpūtas komplekss ar plašu piedāvājumu gan dažādām sporta spēlēm, atpūtas pasākumiem, semināriem, viesībām un kāzu svinībām. Lielākais viesu nama lepnums un īpašā vieta ir Velna alas pirts.Ekoloģiski bagātajā un enerģētiskajā vietā uz uguns āderes no pamatīgiem baļķiem celta latviskā stilā iekārtota zāļu pirts – tieši tāda ir Velna alas pirts. Atšķirībā no daudzām citām pirtīm un atpūtas vietām šajā ir gaidīti tikai pirts procedūru un pēršanās baudītāji, jo iedzeršana un burziņi nav savienojami ar īstām pirts procedūrām. Tādēļ Velna alas pirtij ir sava aura un smarža, kādu var sastapt senajās Latvijas lauku pirtīs. Viesu nams piedāvā: Viesību nams ar konferenču un saviesīgu pasākumu zāli līdz 100 cilvēkiem, gultasvietas 38 cilvēkiem. Pilns konferenču aprīkojums un ēdināšana. Astoņas četrvietīgas kotedžas tipa mājas atpūtai ar ģimeni un Siguldas dabas skaistuma baudīšanai. Viesu nams ar kamīnkrāsni, pirti un aprīkotu virtuvi līdz 15 cilvēkiem. Zāļu pirts ar īstām pirtslotām, zāļu tējām un pirtnieka pakalpojumiem līdz 8 cilvēkiem. Lapene ar kamīnu, bērnu laukums, telšu vietas un sporta spēļu laukumi.
Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.