"Bu-Bu Design"

Rēzekne
map
Rēzekne
  • phone
    +371 28798778
  • email
    Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Apraksts
  • Mazuļa, īpaši pirmajos dzīves mēnešos, jāpievērš būtiska uzmanība viņa drošībai un labsajūtai. Bērns lielāko dienas daļu pavada guļot, tādēļ ir jāizvēlas piemērotākā sedziņa, lai bērnam būtu gan patīkami, gan droši. Sedziņas šūtas no mīksta vafeļauduma, kokvilnas un muslina. Tās ir ļoti vieglas, elpojošas un pieskārieniem maigas. Sedziņas sildīs vēsajos ziemas vakaros, bet karstajos vasaras mēnešos ļaus atvēsināties. Kā arī ērtais izmērs būs ideāli piemērots, lai sedziņas varētu ieklāt gan ratos, gan bērna gultiņā. Zobiņu nākšanas procesā lieliski noderēs lacītes, kuras šūtas no augstas kvalitātes mīksta kokvilnas auduma un reizē būs stilīgs kaklautiņš kā arī pasargās no traipiem. Lacītes izgatavotas no 100% kokvilnas muslina. Lacīti var viegli un ātri uzģērbt, pateicoties ērtai pogai-kniedei. Pogājot to ciet var izvēlēties vienu no diviem izmēriem.

Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.