BUBUU BASEINI

Ventspils
map
Ventspils
  • phone
    +371 26 118 606
  • email
    Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Apraksts
  • BuBuu baseini – ar mīlestību šūti Latvijā tieši Jūsu mazulim! BuBuu ir sausie bumbu baseini bērniem - katrs baseins tiek izgatavots individuāli īpaši Jūsu mazulim. Ikvienā baseinā mēs ieguldām rūpīgu darbu, lai Jūs saņemtu pašu labāko. Baseini ir mūsu roku darbs, tos šujam Ventspilī, bet ar kurjera starpniecību piegādājam uz jebkuru vietu Latvijā, kā arī, ja nepieciešams, uz ārzemēm. Mūsu motivācija ir mūsu bērni, no kuriem smeļamies neizsīkstošo enerģiju un iedvesmu radīt, darboties un, galvenokārt, priecēt Jūs un Jūsu mazuļus! Bumbas patīk ikvienam un tā ir ne tikai lieliska izklaide, bet arī bērniem attīstoša rotaļlieta. Zinām, cik patīkamas emocijas vecākiem spēj sagādāt bērna prieks un smiekli, tāpēc esam radījuši Latvijā šādus bumbu baseinus, lai Jūsu mājās prieks būtu ik dienu! Standarta baseina izmēri: * Iekšējais diametrs 80 cm * Ārējais diametrs 90 cm * Baseina augstums 30 cm * Malu biezums 5 cm * Pamatnes biezums 2 cm Lielā baseina izmēri: * Iekšējais diametrs 126 cm * Baseina augstums 30 cm * Malu biezums 5 cm * Pamatnes biezums 2 cm Baseins sastāv no: * Plastmasas bumbām (7 cm diametrā), kuras ir sertificētas un drošas bērniem (CE sertifikāts) * Kokvilnas trikotāžas auduma pārvalka (noņemams un mazgājams veļasmašīnā 30 grādu temperatūrā), kuram ir OEKO TEX standart sertifikāts (auduma sastāvā nav kaitīgu vielu) * Mīksta porolona (baseina malas un pamatne) Baseins ir piemērots no brīža, kad bērns stabili sēž un stāv. Baseina malas ir mīkstas un elastīgas - tās ieliecas, kad bērns ierāpjas baseinā un pēc neilga brīža atgūst tā sākotnējo stāvokli.
Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.