Cietais Rieksts, SIA - ogu audzēšana, iepirkšana, pārstrāde

Burtnieku nov.
map
Valmieras iela 12a, Matīši, Burtnieku nov.
LV-4210
Apraksts
  • Darbojamies augļkopības nozarē jau no 2005. gada. Mums vissvarīgākais ir apgādāt klientus ar visaugstākās kvalitātes precēm. Lai apmierinātu klientu augošās vēlmes un prasības, mēs katru gadu paplašinām savu sortimentu ar dažādām Latvijā pieejamām mājas un meža ogām, sēnēm un daudzām citām gardām un veselīgām dabas veltēm. Piedāvājam arī no dabīgām veltēm gatavotus produktus kā sulas, tējas un sorbetus.

Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.