Cotton Cloud, Ltd

Rīga
map
Kurzemes prospekts 3K, Rīga
LV-1067
  • phone2
    +371 29717372
  • email
    Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Apraksts
  • Mūsu uzņēmuma galvenais mērķis ir nodrošināt mūsu klientus ar augstas kvalitātes mājas tekstila produktiem no kokvilnas, kas ražoti Latvijā. Mēs izmantojam tikai dabīgus materiālus (OEKO-TEX un GOTS sertifikāti), ražojot produktus virtuvei, vannas istabai, guļamistabai, pirtij. Mūsu produkti ir ražoti, uzsverot krāsu daudzveidību, vienkāršu dizainu un konkurētspējīgu cenu. Katru dienu mēs pierādām, ka mūsu ražotie halāti un dvieļi ir ne tikai ērti un patīkami lietošanai, bet lieliski atsvaidzina interjeru. Ražojot produktus, tiek izmantoti tikai sertificēti materiāli, un īpaša uzmanība tiek pievērsta ražošanas procesa kvalitātei.

Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.