Dabas Auglis SIA

map
Skolas iela 2, Valmiera
LV-4228
  • email
    Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Apraksts
  • "Dabas auglis" ir lauku saimniecība ar savu ražotni Vaidavas ciemā, kurš atrodas, dabas ieskautajā Gaujas nacionālajā parkā, blakus Vaidavas ezeram. Iedvesmu un spēku smeļamies mūsu bioloģiskajos krūmcidoniju un aroniju laukos. Mūsu saimniecība rada augstvērtīgus produktus no vitamīniem bagātajām smiltsērkšķu ogām un atsvaidzinošajiem rabarberiem prāta un ķermeņa veselībai. Pateicoties sadarbībai ar dažādām mazām lauku saimniecībām, mūsu veikalā ir iespēja iegādāties daudzveidīgus un garšā izteiktus vietējos produktus. Mēs esam par mūs mīļo Latviju un apdzīvotiem laukiem tajā. "Dabas auglis" saimnieko ar bioloģiskās lauksaimniecības metodēm un iestājas par saudzīgu dabas resursu lietošanu. Nākamajām paaudzēm vēlamies atstāt iespēju būt saimniekiem un tā ir mūsu atbildība šodien. Mēs novērtējam Latvijas auglīgās augsnes dotās priekšrocības un priecājamies par katru lauku saimniecību, kura rada produktus, lai ar tiem dalītos.

Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.