DECOCHAIR- ŠŪPUĻKRĒSLI UN AUDUMA MĪĻMANTIŅAS ĢIMENEI

Rīga
  • phone
    +371 29738882
  • email
    Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Apraksts
  • Mani sauc Daiga. Esmu izveidojusi savu ģimenes biznesu ar nosaukumu Decochair. Decochair rada ērtus un kvalitatīvus atpūtas krēslus, kā arī šūtas lellītes bērniem un zīdaiņiem. Atpūtas krēsli lieliski iederās modernā interjerā. Pieejami gan pieaugušo, gan bērnu krēsli. Tos iespējams lietot, gan iekštelpās, gan arī āras terasēs. Stilīgs un moderns dizains. Es ar šūšanu un dažādām radošām lietām nodarbojos jau ļoti sen. Ļoti patīk radīt un viedot ko jaunu. Katrs darbiņš tiek radīts ar mīlestību un labām domām. Ļoti patīk iepriecināt cilvēkus un saņemt pozitīvas atsauksmes.

Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.