Demas's Pita Chips

Rīga
map
Mellužu iela 11 - 3, Rīga
LV-1067
  • phone
    +371 288 082 25
  • email
    Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Apraksts
  • Kas notiks, ja aizraušanos ar ēdienu pagatavošanu apvienos ar kreativitāti un vēlmi radīt? Tieši tādā veidā, divi draugi, apvienojoties izveidoja pilnīgi jaunu uzkodu - pitas maizes čipšus. Šīs gardās uzkodas ražošana tika uzsākta ar vienu vienīgu mērķi - dalīties ar cilvēkiem, lai katram ir iespēja izbaudīt šo jauno, līdz šim nebijušu oriģinālo garšu. Demas’s Pita Chips is ir vienīgais sava tipa produkts, ko var atrast vietējā tirgū. Demas’s Pita Chips ir balstīti uz senās autentiskās Tuvo Austrumu receptes, kas palikusi nemainīga gadsimtiem ilgi. Vēsturiski šī recepte ir plaši izplatīta Vidusjūras apkārtnē un kalpo par pamatu neskaitāmiem gardiem ēdieniem, kas kļuva par iemīļotu uzkodu miljoniem cilvēku visā pasaulē. Šodien šie Libāņu pitas maizes čipsi ir atrodami arī mūsu virtuālajos plauktos ar šādām garšām: Čedaras siers un kūpinātie čili pipari Parmezāns, ķiploki un pētersīļi Gardā pica Demas’s Pita Chips ir jauna oriģināla garda uzkoda. Ēd no pakas, vai pievieno salātiem un zupām. Izmēģini un dalies ar draugiem!

Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.