Endzi style SIA, šūti, adīti bērnu un sieviešu apģērbi, ikdienai un svētkiem.

Kuldīga
map
Virkas iela 29 - 10, Kuldīga
LV-3301
Apraksts
  • Vēlos sagādāt prieku arī citiem, 100 % visi izstrādājumi radīti no sirds.

    Savu kolekciju sāku veidot 2008.gada novembrī un turpinu joprojām, to darīt ar lielu iedvesmu. Mans iedvesmas avots visam ir bijuši mani mīļie bērni. Sākumā tie bija tikai adīti un tamborēti apģērbi, bet tik ļoti vēlējos arī šūt, ka sāku apgūt šo prasmi. Pamazām, ar nopelnītiem un ieguldītiem līdzekļiem, esmu tikusi pie iekārtām.

    Paldies visiem Jums kas palīdzēja man piepildīt sapni. Pasūtījumiem pieaugot, 2017.gada decembrī  hobijs pārvērtās par ikdienas darbu. Vienai ar visu galā netiekot, pamazām palīgos nāk mana ģimene, 2021 .gadā patstāvīgi sākam strādāt ar jaunāko dēlu ,kurš man ir ļoti liels palīgs. Jo visiem pienāk tāds brīdis ,kad vairs viens nevari tikt ar visu galā.

    Ja ko vēlaties no sirds, ticiet un uz priekšu, visi sapņi piepildās ar neatlaidību un lielu darbu.

Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.