FAVEO SIA

Rīga
map
Vīlandes iela 7 - 4
LV-1010
 • phone
  +371 29 466 966
 • email
  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Apraksts
 • FAVEO ir sociālais uzņēmums un fonds.

  FAVEO strādā ar mērķi padarīt sabiedrību iekļaujošāku un palīdzēt cilvēkiem ar ierobežotām iespējām sasniegt viņu potenciālu.

  FAVEO - vieta, kur satikties!  

  FAVEO no latīņu valodas  – "atbalsts, tas kurš rada drošību".

  Mūsu stāsts

  Arī FAVEO pamatā ir cilvēka stāsts. Viņa vārds ir Kristers. Jauns, spēka pilns vīrietis, kurš pēc skolas, līdzīgi kā daudzi citi viņa vienaudži ar GRT vai invaliditāti, nevar atrast savu vietu sabiedrībā. Katrs gads, ko šie jaunieši pazaudē nestrādājot un negūstot noderības sajūtu, kļūst par lielāku nastu viņu aprūpētājiem un viņiem pašiem. FAVEO mērķis ir palīdzēt Kristeram un  tūkstošiem citu cilvēku piederēt šai sabiedrībai.

  Nodarbinātība 

  Jēgpilna nodarbošanās un darbs ir nozīmīga katra cilvēka dzīves sastāvdaļa. FAVEO nodarbinātības platforma izveidota, lai dotu iespēju satikties sociāli atbildīgam darba devējam un darba ņēmējam - cilvēkam ar ierobežotām iespējām.Nodarbinātības iespējas var būt dažādas – gan darbs uz pilnu slodzi, gan uz dažām stundām nedēļā, gan attālināts darbs no mājām.

  Iespējama sadarbība ar ražošanas uzņēmumiem vai nevalstiskajām organizācijām.

  Vēlies atrast darbu? Aizpildi anketu!

  Vēlies atrast darbinieku? Sazinies ar mums!
   

  Pieejama vide un pakalpojumi

  FAVEO organizē dažādas aktivitātes, kas mērķētas uz iekļaujošas vides un pakalpojumu veidošanu, sniedz konsultācijas par vides pieejamību, piedalās un organizē dažādas diskusijas.
    

   

Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.