"FinServices", SIA

Rīga
map
Riepnieku iela 4 (ieeja no pagalma), Rīga
LV-1050
  • phone2
    +371 28348633
  • email
    Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Apraksts
  • Grāmatvedības pakalpojumi, Grāmatvedības pakalpojumi Rīgā. Grāmatvedis, finanšu konsultācijas, audits, grāmatvedības apkalpošana, juridiskie pakalpojumi, grāmatvedības pakalpojumi, grāmatvedības ārpakalpojumi, Autsorsings, VID atskaites, PVN atskaites, EDS atskaites, Pārstāvībā valsts iestādēs, PVN atgriešana, uzņēmumu dibināšanas dokumenti, uzņēmuma reģistrācija, Materiālo vērtību inventarizācija, pārmaksāto nodokļu atgriešana un novirzīšana uzņēmuma dibināšana, uzņēmuma likvidācija, pamatkapitāla palielināšana, pamatkapitāla samazināšana, kapitāla daļu pirkšana, kapitāla daļu pārdošana, dokumentu noformēšana LR Uzņēmumu reģistrā, nodokļu konsultācijas, biznesa pārdošana, biznesa pirkšana, peļņas vai zaudējumu aprēķins, bilance, gada pārskats, konsolidētās veidlapas, nodokļu plānošana un optimizācija, biedrību grāmatvedība, mikrouzņēmuma nodoklis, algas, nodokļi, divkāršā ieraksta grāmatvedība, vienkāršā ieraksta grāmatvedība, grāmatvedības uzskaite, grāmatvedības bilance, komersants, pašnodarbinātais, SIA, reversais PVN, VSAOI, IIN, riska nodeva, darījumi ar Eiropas valstīm, imports, eksports, salīdzināšanas akti, pieņemšanas – nodošanas akti, tematiskās pārbaudes, nodokļu audits, gada pārskati, iemākumu deklarācijas, gada pārskata sagatavošana, gada ienākuma deklarācija, avansa norēķins, pamatlīdzekļu uzskaite, kompetenti un sertificēts grāmatveži, izdevumu optimizācija, algu aprēķināšana, juridiskie pakalpojumi, Darba līgumu izstrāde lietvedības sakārtošana, pirmdokumentu pārbaude, pirmdokumentu apstrāde un reģistrācija, preču pavadzīmes, rēķinu izrakstīšana, maksājumu uzdevuma sagatavošana. Grāmatvedības ārpakalpojumu priekšrocības: Uzņēmums ietaupīs uz grāmatveža algas izmaksām: Grāmatvedības ārpakalpojumu uzņēmums veic pilnu grāmatvedības uzskaiti, kā arī specializējas nodokļu konsultācijās un juridiskos jautājumos Nav nepieciešams iekārtot grāmatveža darba vietu Nav nepieciešams grāmatvedim nodrošināt patstāvīgas apmācības un izaugsmi Grāmatvedības apkalpojošam uzņēmumam ir lielāka informācijas aprite un plašākas zināšanas dažāda veida uzņēmējdarbības sfērās Piedāvājam Izvēlēties sev labāko grāmatvedības komplektu FinMINI komplekts (no 50 Eiro) FinMIDI komplekts (no 200 Eiro) FinMAXI komplekts (no 600 Eiro)
Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.