Flockmen, SIA

Saulkrastu nov.
map
Zeltkalni 9, Saulkrastu nov.
LV-2142
  • phone2
    +371 26130572
  • email
    Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Apraksts
  • Flockmen ir neliels ģimenes draugu uzņēmums no Latvijas, kas rada kvalitatīvas, dabīgas un ilgtspējīgas rotaļlietas, lai veicinātu bērna iztēli, radošumu un vēlmi mācīties. Flockmen stāsta centrā ir vienkāršība, iztēle un radošums. Tās ir Montessori un Valdorfa skolas iedvesmotas koka attīstošās rotaļlietas, kas izgatavotas no dabīga bērza koka un rūpīgi iepakotas videi draudzīgā iepakojumā. Tās dod iespēju attīstīt ne tikai radošumu, bet arī koncentrēšanās spējas, sīko motoriku, darbinot pirkstiņus, mācoties skaitīt, izprast fizikas pamatus, zīmēt un gleznot uz un ap figūriņām. Tās var būt lomu spēles, augstāko torņu un mūru būvēšana, zīmēšana, domino virknes veidošana. Bērni piedzimst zinātkāri, ar vēlmi pētīt un izzināt apkārtējo pasauli. Tāpēc Flockmen koka cilvēka figūriņas ir ideāli piemērotas beznosacījuma jeb tā sauktajām open-ended rotaļām, kur rotaļlieta neuzliek "rāmi" un ļauj bērnam pašam domāt un izvēlēties, ko iesākt. Turklāt spēlēšanās ar Flockmen bieži vien nemanot ievelk arī pieaugušos :) Tādējādi tā var būt lieliska iespēja kopā pavadītam laikam! Flockmen koka cilvēciņu figūriņas ir pirmais mūsu produkts jau kopš 2015.gada. Šobrīd tas ir plaši apceļojis neskaitāmi daudz valstis un gandrīz visus kontinentus, izņemot Antarktīdu. Papildus ap Flockmen cilvēciņu esam sākuši veidot "Flockmen vidi" un papildinām mūsu piedāvājumu klāstu ar rotaļlietām un aksesuāriem, kas veicina bērnu attīstību un prāta spējas, rada mājīguma sajūtu. Mums rūp vide ap mums, tas kādu to mēs atstāsim nākošajām paaudzēm. Mēs vēlamies būt piemērs mūsu bērniem. Tāpēc mēs ražošanā izmantojam dabīgus vietējos materiālus, lai radītu paliekošu un jēgpilnu produktu, kas var tikt mantots no paaudzes paaudzē ar iespējami mazāku ietekmi uz vidi. Viens no mūsu jaunumiem ir dabas iedvesmotas veidošanas masas jeb plastalīns, kas ir roku darbs, veidots tikai no dabīgām (ēdamām) sastāvdaļām, iepakots alumīnija bundžiņās, lai tas būtu pilnībā drošs bērniem un dabai. Mūsu mājas lapā ir pieejama arī Freebies sadaļa ar bezmaksas materiāliem iedvesmai, kā vēl var izmantot Flockmen.
Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.