" GMT Beauty Trade" SIA Latvijā ražota profesionālā un ikdienas lietošanai mājās kosmētika

Rīga
map
Braslas iela 29 - 2, Rīga
LV-1084
Apraksts
  • GMT BEAUTY izveidoja profesionāļi ar praktiskā darba pieredzi skaistumkopšanā un estētiskajā medicīnā 2008. gadā. Izmantojot jaunākos pētījumu rezultātus un zinātniskos atklājumus kosmetoloģijā un estētiskajā medicīnā tika izveidoti produkti profesionāļiem drošai lietošanai ikdienas darbā kabinetos. Pateicoties pieaicinātiem ekspertiem, kas jau ilgstoši strādāja skaistumkopšanas produktu izstrādē: ārstiem, tehnologiem un kosmetologiem, dzima ideja arī par produktiem lietošanai mājas. Zīmola filozofijas pamatā ir zaļa domāšana un augstāko tehnoloģiju apvienojums skaistumkopšanā. Abreviatūra angļu valodā G green M meets T technologies. Produkti satur rūpīgi izvēlētas, dabīgas sastāvdaļas un patentētas aktīvās vielas. Biotehnoloģiski iegūtas modernākās izejvielas, darbojoties molekulārā līmenī, aktivizē katras šūnas enerģiju, tieši ietekmējot mērķa audus un sasniedzot rezultātu izcilam un ilglaicīgam rezultātam. Kosmētika ir dermatoloģiski pārbaudīta un nesatur alergēnus. Sastāvs no 98,5% – 100% ir dabīgs! Jūs jautāsiet, kā, nav 100% dabīgs? Jā, mēs esam godīgi, un uzsveram tieši to, ir vielas, kuras pagaidām, aizstājam ar visdraudzīgākajām, bet ne 100% dabīgām! GMT BEAUTY uzskata, ka tikpat nozīmīgi, cik atjaunot un saglabāt cilvēka ādas veselību, ir respektēt apkārtējo vidi un dabas resursus, tādēļ izvēlas visefektīvāko un videi draudzīgāko iepakojumu un pielieto ražošanas tehnoloģijas atstājot minimālu iespaidu uz vidi. Mēs izstrādājam arī personalizētu kosmētiku izstrādi individuāliem pasūtītājiem. Mūs var sasniegt nospiežot tikai dažus taustiņus www.gmtbeauty.com GMT BEAUTY Latvijā ražo profesionālo kosmētiku jau no 2008.gada. No 2013.gada arī kosmētiku ikdienas lietošanai mājās. Izcila rezultāta nodrošināšanai, produkti satur rūpīgi izvēlētas, dabīgas sastāvdaļas un patentētas aktīvās vielas. Biotehnoloģiski iegūtas modernākās izejvielas, darbojoties molekulārā līmenī, aktivizē katras šūnas enerģiju, tieši ietekmējot mērķa audus un sasniedzot rezultātu. Kosmētika ir dermatoloģiski pārbaudīta un nesatur alergēnus. Sastāvs no 98,5% – 100% ir dabīgs! Jūs jautāsiet, kā, nav 100% dabīgs? Jā, mēs esam godīgi, un uzsveram tieši to, ir vielas, kuras pagaidām, aizstājam ar visdraudzīgākajām, bet ne 100% dabīgām! GMT BEAUTY uzskata, ka tikpat nozīmīgi, cik atjaunot un saglabāt cilvēka ādas veselību, ir respektēt apkārtējo vidi un dabas resursus, tādēļ izvēlas visefektīvāko un videi draudzīgāko iepakojumu un pielieto ražošanas tehnoloģijas atstājot minimālu iespaidu uz vidi. Visa informācija atrodama www.gmtbeauty.com
Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.