GOOD MAKE SIA

Rīga
map
Čiekurkalna 4. škerslīnija 17
LV-LV1009
 • phone
  +371 29 807 129
 • email
  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Apraksts
 • KONCEPCIJA!

  Jaunu formu meklējumi un to īstenošana kreatīvos veidos - šīs ir lietas, kas raksturo mūsu mērķi - radīt unikālus konstruktorus bērniem, kas atšķiras no visiem citiem redzētajiem konstruktoriem pasaulē! Veido mīkstus, plastiskus tēlus un formas - visu, kas ienāk prātā un iepazīsti vēl nebijušu rotaļlietu apvienojumu! Bezgalīgi kreatīva konstruktora iespējas un mīļākās plīša rotaļlietas mīkstumu un komfortu. Vecāki! Vairs nekādu traumu konstruktora būvēšanas laukumā! Šis ir vienīgais konstruktors, kuram nav cietas un stūrainas formas kā koka, metāla vai plastmasas komplektiem, līdz ar to soļu speršana beidzot nav salīdiznāma ar mīnu lauku, kur ik solis var būt izšķiroši sāpīgs!

   

  MATERIĀLS & KRĀSAS.

  Kvalitatīvs, mīksts filcs un maigas, mierīgas krāsu kombinācijas, kas savstarpēji savienojamas, pavadīs bērnus skaistuma pasaulē, un sniegs viņu vecākiem estētisku gandarījumu. KNOP KNOP - mūsdienīgs zīmols, kas ir Eiropas dizaina un funkcionalitātātes kopdarbs, pilns iedvesmas un harmonijas!

   

  PROPORCIJAS & IZMĒRI.

  Pēc daudz un dažādu eksperimentu, kļūdainu testa versiju un izmēģinājumu veikšanas, mēs visbeidzot nonācām pie optimāliem izmēriem un formām, kas lieliski sader ar mūsu vīziju par izglītojošu un mūsdienīgu spēļu radīšanu bērniem! KNOP KNOP detaļu garuma un platuma daudzveidība, kā arī unikāla mūsu spiedpogu konstrukcija, kas izstrādāta speciāli, tikai un vienīgi KNOP KNOP spēlei, dos Jūsu bērnam bezgalīgas iespējas tēlu un formu veidošanā!

   

  IESPĒJAS

  Esam izveidojuši KNOP KNOP ar nodomu bērniem pastiprināti izjust savu individuālo brīvību, izvēles un radošuma spējas, tāpat arī audzināt bērnos patstāvību un aizrautību ikdienas nodarbēs! Pieaugot katram bērnam, veidojas individuāls un unikāls interešu loks. Lai ikvienam bērnam būtu interese par KNOP KNOP, esam iedalījuši mūsu konstruktorus trīs kategorijās: dzīvnieki, ierīces un transports. Mēs nevēlamies uzsvērt tikai šīs trīs kategorijas, jo ar katru no konstruktoriem ir iespējams izveidot nebeidzamus tēlus. Jo vairāk komplektu, jo lielākas iespējas radošumam un fantāziju īstenošanai!

Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.