Green Hive- Medus Citās Garšās

Talsu nov.
map
"Jaunkāruži", Roceži, Talsu nov.
LV-3280
  • phone2
    +37120365187
  • phone2
    +37128311681
  • email
    Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Apraksts
  • Green Hive ir biškopības uzņēmums, ar medus un ogu pārstrādi. Dibināts 2013.g. 9. aprīlī Uzņēmums atpazīstams ar saukli MEDUS CITĀS GARŠĀS. Green Hive atbalsta zaļas Latvijas ideju, šī pārliecība tiek ielikta visas ražošanas procesā, tā parādot savu dzīves attieksmi- Dzīvot saskaņā ar dabu un lietot dabas dotus produktus. Medus Citās Garšās piedāvā vairāk kā 60 produktus- medu ar dzērveni, pīlādzi,upeni, lavandu, čili, piparmētru, kanēli, šokolādi. Ogas medū ar bišu maizi, sulas, sīrupi ar medu, augļu konfektes ar medu, dažādi dāvanu komplekti. Green Hive īpašā iezīme ir citādais, gan ražojot produktus ar savu izauklētu ideju, gan uzdrošinoties realizēt arvien jaunus produktus. No uzņēmuma dibināšanas sākuma, regulāri apmeklējam izstādes Latvijā. No 2016.gada uzņēmums ir Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras biedrs. Piešķirtas kvalitātes zīmes- Latvijas labums, Latvijas produkts, Dabīgs produkts.
Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.