Hopen grupa SIA

Ogre
map
18 Skolas Iela
LV-5001
 • phone
  +371 29 622 145
 • email
  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Apraksts
 • Kas mēs esam?

  Labdarības veikals “Hopen” savā nosaukumā ir apvienojis divus vārdus no angļu valodas „Hope” jeb „cerība” un „open” - atvērts.
  Tātad esam atvērti cerībai.

  Kādi mēs esam?

  Mēs esam moderns veikals, ar lielu apkalpošanas zāli plašu sortimentu un profesionālu komandu. Mūsu preču sortiments ir plašs un pārsteigs jūsu iztēli. Veikalā ir plaša modernu apģērbu, apavu un aksesuāru izvēle. Mājokļa iekārtošanai piedāvājam mēbeles, dizaina priekšmetus, gleznas, lampas, tekstilu un mājsaimniecības preces. Savukārt virtuvi varat apgādāt ar traukiem, vāzēm, svečturiem un citām lietām. Veikalā ir tiešām laba iespēja izvēlēties dāvanas, ja jums jādodas ciemos. 

  Kāpēc veikals?

  Zviedrijā šo labdarības formu izmanto jau gadiem ilgi un labdarības veikali ir iecienīti starp cilvēkiem ar visdažādāko sabiedrības statusu. To iecienījuši, mākslinieki, kolekcionāri, jaunieši, biznesmeņi, jo šeit ir iespēja iepirkties lētāk, preču klāsts un neatkārtojamība ļauj veidot savu ģērbšanās stilu, katrs pirkums ir ieguldījums vides saglabāšanā un veikalos iespējams atrast „odziņas” ar antikvāru vērtību.

  Arī iepērkoties veikalā Hopen jūs ne tikai varat atrast unikālas mantas, "vintage" drēbes, bet iegūt pozitīvas emocijas un sagādāt tās citiem izvēloties dāvanas no plašā aksesuāru un trauku sortimenta. Vienlaicīgi būsiet veikuši ieguldījumu vides saudzēšanā un atbalstījuši labdarības projektus.

  Sociālā uzņēmējdarbība.

  2021. gadā SIA “Hopen grupa” ieguva sociālā uzņēmuma statusu. Kopš 2022. gada maija visi labdarības veikali “Hopen” strādā kā sociālie uzņēmumi.

Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.