I'M UNITY- dabas eliksīri, uztura bagātinātāji

Jelgava
map
Lāčplēša iela 19 - 16, Jelgava
LV-3002
  • phone2
    +371 29883444
  • email
    Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Apraksts
  • I’M UNITY dabas eliksīri ir ražoti izmantojot dabiskas un kvalitatīvas tikai Latvijā iegūtas, audzētas un ražotas izejvielas. Dabas eliksīru pamatā ir ogas (mellenes, upenes, melnais plūškoks), kas ar savām dabas dotajām izcilajām īpašībām nodrošina antioksidējošu iedarbību un sniedz labvēlīgu ietekmi uz cilvēka orgāniem un to sistēmām, kā arī uz visu organismu kopumā. Tie tonizē, nomierina un sniedz Jums labsajūtu un veselumu katrā tās šūniņā. Kāpēc tieši upenes, mellenes un melnā plūškoka ogas? Tāpēc, ka upenes, mellenes un melnais plūškoks aug tieši Latvijā un tās izsenis ir zināmas ar savu labvēlīgo ietekmi uz organismu. Šo ogu sastāvā ir bioloģiski aktīvā viela dabiskais antioksidants – Antocianīns, kurai tiek piedēvētas dažādas veselību veicinošās īpašības un kuras iedarbība šobrīd tiek plaši pētīta. Šie komponenti ir kā dabīgās organisma antibiotikas.
Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.