Iecēnu delikateses

Ozolnieku nov.
map
Iecēni, Ozolnieku nov.
  • phone
    +371 29425118
  • email
    Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Apraksts
  • "Iecēnu delikateses" ir mūsdienīgs, ģimenes radīts gaļas produktu ražošanas uzņēmums. Lai produkts būtu gards, svarīgs ir ne tikai pagatavošanas veids, bet arī tas, no kādām izejvielām produkts tiek ražots. Tāpēc "Iecēnu delikates" top sadarbībā ar pašmāju gaļas lopu audzētājiem, kuriem, tāpat kā mums, ir svarīgi, lai dzīvnieki ir turēti un auguši bioloģiskos apstākļos. Esam rūpigi atlasījuši un izvēlējušies labākos vietējos gaļas piegādātājus, tādēļ mūsu produkti ir ne tikai gardi, bet arī kvalitatīvi un veselīgi. Katram produktam ir savs stāsts, rūpīgi izstrādātas receptes un piemeklētas izcilākās garšas. E-veikals Ražojam kā priekš sevis ar lepnumu par savu darbu!
Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.