Intelekta attīstības centrs

Rīga
map
Graudu 68 C, BA Turība C korpuss 223.telpa
LV-1058
 • phone
  +371 29 107 665
 • email
  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Apraksts
 • Mūsu darbības pamatā ir treniņnodarbības bērniem un jauniešiem, kas  veicina uzmanības un koncentrēšanas spēju uzlabošanos, kā arī darba atmiņas trenēšanu.

   

  Nodarbības tiek vadītas pēc īpašas treniņmetodikas, izmantojot trīs pakāpju un sarežģītības līmeņu neiroaktivizējušos vingrinājumus, kā arī kognitīvo spēju attīstošus uzdevumus, balstoties uz holistisku pieeju, kur apvienoti refleksu un sensorās integrācijas, līdzsvara, koordinācijas (bilaterālie) un kustību vingrinājumi, sensoro maņu attīstība (redze, dzirde, tauste), uzmanības un koncentrēšanās spēju veicināšana un trenēšana, ātrlasīšanas, skaitītprasmes un atmiņu uzlabojoši uzdevumi.

   

  Visi mūsu centra speciālisti, kas strādā ar kognitīvo spēju trenēšanu, ir apmācīti pēc centra metodoloģijas. Centra speciālistu vidū ir pedagogi, speciāli pedagogi, klīniskie psihologi, fizioterapeiti, ergoterapeiti, sporta treneri, arī speciālisti, kuri šobrīd atrodas apmācībās.

   

  Mēs piemeklējam katram labākos un piemērotākos risinājumus.

   

Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.