Izglītības iespēju centrs SIA

Carnikavas nov.
map
4c, Mežgarciems, Carnikavas nov.
LV-2163
  • phone
    27277481
  • email
    Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Apraksts
  • Mēs sniedzam digitālā marketinga pakalpojumus: Mājas lapas izstrāde Interneta veikala izstrāde SEO Interneta reklāmas kampaņas Uzturam IT infrastruktūru: WEB hostings/mājas lapu uzturēšana E-pastu serviss Domēna vārdu reģistrācija Sniedzam izglītojošus kursus Mēs esam sociālais uzņēmums un veram durvis plaši vaļā jauniešiem cilvēkiem ar invalidīti, lai nodrošinātu ar darbu un sniegtu plašas izaugsmes iespējas iekļauties darba tirgū, izglītoties un kļūt par lieliskiem sabiedrības locekļiem. Mēs esam atraduši unikālu piegājienu, kā atvērt mūsdienīga biznesa durvis ar izsenis norūdītu biznesa veiksmes atslēgu - ikkatrs mūsu darba procesā ir īsts ieguvējs, apvienojot inovācijas, zināšanas un sabiedrības integrāciju

Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.