Jungle Birds- Interjera dizaina studija

Ādažu nov.
map
Ādažu nov.
  • phone
    +371 28301085
  • email
    Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Apraksts
  • Jungle Birds mēbeļu uzlīmes ar apģērbu zīmējumu motīviem Jungle Birds mēbeļu uzlīmes ne tikai izkrāšņos Tava bērna istabu, bet arī palīdzēs tajā ieviest kārtību. Uzlīmējot tās uz plauktiem, bērnam būs viegli orientēties, kurā plauktā kāds apģērba gabals jāliek. Jungle birds piedāvā 2 dažādus komplektus - meiteņu un puišu -, kuros attiecīgi oriģināli dizainēti zīmējumi. Informācijas par produktu: Loksnes izmēri: 20x20 cm ( komplektā 2 loksnes). Uzlīmju daudzums- 43 meitenēm un 32 puišiem. Sastāvs- lamināta plēve, lamināta līme, uzlīmes plēve, uzlīmes līme un pamatnes papīrs. Drošība- brīdinājums! Šis produkts ir dekoratīvs priekšmets. Uzlīmes neatstāj nospieduma pēdas uz mēbelēm. Lai nodrošinātu optimālu efektu, šīs uzlīmes ieteicams uzklāt uz gludas virsmas. Jungle Birds mēbeļu uzlīmes ar rotaļlietu zīmējumu motīviem Jungle Birds mēbeļu uzlīmes ne tikai izkrāšnos Tava bērna istabu, bet arī palīdzēs tajā ieviest kārtību. Uzlīmējot tās uz plauktiem, bērnam būs viegli orientēties, kurā plauktā kāds apģērba gabals jāliek. Jungle birds piedāvā 3 dažādus komplektus - meiteņu, puišu un kopīgos -, kuros ir attiecīgi oriģināli dizainēti zīmējumi. Uzlīmes piedāvājam krāsainas un melnbaltas, gan matētas, gan glancētas. Informācijas par produktu: Loksnes izmēri: 20x20 cm ( komplektā 2 loksnes). Izmēri - ap 6x12 cm ( 5 uzlīmes uz vienas loksnes). Uzlīmju daudzums- 43 meitenēm un 32 puišiem. Sastāvs- lamināta plēve, lamināta līme, uzlīmes plēve, uzlīmes līme un pamatnes papīrs. Drošība- brīdinājums! Šis produkts ir dekoratīvs priekšmets. Uzlīmes neatstāj nospieduma pēdas uz mēbelēm. Lai nodrošinātu optimālu efektu, šīs uzlīmes ieteicams uzklāt uz gludas virsmas.
Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.