Kafejnīca «Panna»

Lielvārde
map
Ausekļa iela 14A, Lielvārde, Lielvārdes nov.
LV-5070
  • phone
    +371 29634989
  • phone
    +371 29437429
  • email
    Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Apraksts
  • Ātrās apkalpošanas kafejnīca "Panna" jau gadiem priecē savus apmeklētājus ar gardām maltītēm Latvijas klasiskās virtuves stilā. Visi garāmbrauceji, tāpat arī visi Lielvārdes un tuvākās apkaimes iedzīvotāji vienmēr ir laipni gaidīti. Tā ir lieliska vieta, kur piestāt visiem tiem, kas dodas Vidzemes un Latgales virzienā. Tā ir vieta, kur vienmēr būs iespēja ieturēt gan brokastis, gan pusdienas un vakariņas. Kafejnīcai "Panna" ir arī liela pieredze izbraukuma banketu apkalpošanā. Veic pusdienu piegādi Lielvārdē un tās apkaimē. Skatīt informāciju facebook lapā.
Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.