KAFIJAS KALENDĀRS

Rīga
map
Raunas iela 16
LV-1039
 • phone
  +371 26041862
 • email
  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Apraksts
 • KAFIJAS KALENDĀRS, IZZINI KAFIJU!

  Mēs zinām, kā tas ir, kad šķiet, ka garšīga kafija atrodama tikai kafejnīcās un mājās nekādi neidozdas pagatavot izcilo kafijas krūzi. Mēs esam šeit, lai parādītu un iemācītu, kā lielisku kafiju varat pagatavot jūs paši.
  Mūsu misija ir padarīt plašo kafijas pasauli vienkāršu un saprotamu ikvienam, lai tajā neapmaldītos un atrastu to, kas piemērots tieši jūsu garšas kārpiņām.
  Palīdzēsim jums atrast tādu kafiju, kas jums garšos arī auksta un padarīsim jūsu ikrīta kafijas rutīnu par svētkiem.

  KAFIJAS KALENDĀRS PIEDĀVĀ:

  • KAFIJAS IZLASES

  Izlases ar dažādām Latvijā grauzdētām kafijām, kas sniegs iespēju salīdzināt un izmēģināt atšķirīgās kafijas no dažādiem pasaules reģioniem, lai atklātu to, kādas kafijas garšas ir piemērotākās tieši jums.

  Kafijas meistarklases, kurās mēs kopā izzinām kafijas tapšanas un pagatavošanas procesu, degustējam un salīdzinām dažādas kafijas garšas, kā arī izmēģinām uz salīdzinām atšķirīgus brūvrīkus un kafijas pagatavošanas veidus.

  Piedzīvojums dabā, kurā mēs atklājam veidus, kā gatavot kafiju dabā, apgūstam dažādus kafijas brūvrīkus, izzinām jaunas kafijas un vienlaikus dodamies izzināt Latvijas dabu.

   

   

Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.