KANO editions SIA

Cēsu nov.
map
CēsisLielā Skolas iela 6LV-4101
 • email
  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Apraksts
 • Mēs ražojam augstas kvalitātes ekoloģiski un sociāli atbildīgus krāsojamos plakātus ar talantīgiem ilustratoriem no dažādām pasaules daļām.


  Daļa no katra plakāta peļņas tiek novirzīta dažādiem labdarības mērķiem, par kuriem vienojas kopā ar māksliniekiem.

  Mēs dodam iespēju dažādiem ilustratoriem strādāt ar mums, izstrādājot krāsojamos plakātus savā stilā. Mēs mudinām māksliniekus savā dizainā pievienot iekļaujošus elementus, sākot no bērna ritiņkrēslā līdz dažādām kultūrām un ģimeņu veidiem.

  Mūsu mērķis ir kvalitatīvi produkti, kas respektē vidi un cilvēkus, kas ar mums strādā

   

Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.