Kaspari ZS

Tukuma nov.
map
"Tumes pasts", Tukuma nov.
LV-3139
  • phone
    +371 29494536
  • email
    Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Apraksts
  • Tukuma novada Tumes pagasta zemnieku saimniecība Kaspari ar videi draudzīgām metodēm audzē dažādas ogas un augļus. Sezonas laikā saimniecībā var iegādāties un nogaršot vairāku šķirņu zemenes, avenes, upenes, ērkšķogas, jāņogas, aronijas, skābos un saldos ķiršus. No visām saimniecībā audzētām un dažām savvaļā vāktām ogām un augļiem tiek ražoti arī vīni. Populārākie no tiem ir ērkšķogu, aveņu un ķiršu deserta vīni. Vieglāku vīnu cienītājiem patīkamāki šķiet rabarberu un cidoniju vīni. Klasisko sarkanvīnu cienītāji visbiežāk izvēlas aroniju vīnu. Lielākā daļa no vīniem tiek ražoti bez sulfītu pievienošanas, tāpēc to uzglabāšanā jāievēro temperatūras režīms. Saimniecībā ir arī drava un dažu vīnu gatavošanā tiek izmantots arī medus. 2017. gadā Izstādē Riga FOOD 2017 Z/S Kaspari ieguva pirmo vietu alkoholisko dzērienu ražotāju grupā konkursā „TautasGarša" – kvalitatīvākā alkohola ražotājs. ‍Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme,alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta.
Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.