Kazanova moonshine

Daugavpils nov.
map
Daugavpils nov.
  • phone
    +371 25 411 240
Apraksts
  • Savijoties tautām un viņu tradīcijām, zilo ezeru un senatnīgās dabas zemē mans tēvs, vectēvs un vecvectēvs brūvēja kandžu un izstrādāja dzērienu receptes. Ar mīlestību, centību un zinātni mēs savācām ogas, ābolus, riekstus, garšaugus, medu no saviem īpašumiem. Viss, ko mēs ieguvām no pagātnes ir izturējis laika pārbaudi, jo tukšais, aizmirstais, bet ar dvēseli apveltītais dzīvo mūžīgi. Mēs apvienojām tradīcijas un tehnoloģijas vienā veselā. Viss, kas slēpjas un tika paslēpts, izgāja no ēnas, nonākot tieši uz Jūsu galda. No vīrieša Kazanova - prieks sievietēm! "Kazanova moonshine" produkcijas moto: "From the men Kazanova", proti, ja izdzer vīrietis, viņš kļūst par Kazanovu, bet, ja iedzer sieviete, tad viņa iepazīstas ar Kazanovu. Savukārt vārds ‘moonshine’ (mēness gaisma) saistīts ar alkohola vēsturi Amerikā.
Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.