Kļavu Bites , medus

Ventspils nov.
map
Kļavas, Ventspils nov.
LV-3621
  • phone2
    + 371 29364889
  • email
    Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Apraksts
  • Kļavu bites piedāvā biškopības produktus dažādās garšās, īpašībās un baudījumos! KĻAVU BITES medus mini iepakojumā (15 g x 50 gab.) Medus ērtākā baudījumā! Mini medus paciņa atbilst vienai tējkarotei medus, un to var viegli pievienot tējai, kafijai, gardam ēdienam vai ātrai enerģijas uzlādei. Vērtīgo dabas produktu bites ražo no ziedu nektāra, savā organismā to sajauc ar sekrētu un novieto šūnās nogatavināšanai. Neticami, taču medus satur pat vairāk nekā 450 cilvēka organismam nepieciešamas vielas - mikroelementus, aminoskābes un daudzas citas, kas palīdz novērst iekaisumus, uzlabo vielmaiņu un veic vēl neskaitāmas ķermenim labvēlīgas funkcijas.
Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.