KUKŪ SIA

Rīga
  • phone
    25705733
  • email
    Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Apraksts
  • KUKŪ ir par ilgtspējīgu dzīvesveidu, par videi un cilvēkam draudzīgu materiālu izmantošanu ikdienā nepieciešamu un noderīgu produktu radīšanā. KUKŪ piedāvā mazgāšanās piederumus no 100% kaņepju šķiedras un 100% lina auklas: • dušas/masāžas cimdi; • ziepju maisiņi; • muguras masāžas josta. Pateicoties to dabīgajai tekstūrai, tie sniedz raupju masāžu, kas uzlabo asinsriti un attīra ādu. Visi KUKŪ produkti un arī to iepakojums nesatur plastmasu un ir kompostējami, un ir roku darbs. Kaņepju mazgāšanās piederumi ir tamborēti no "ētiskas" kaņepju dzijas. Tas nozīmē, ka par to ir samaksāta godīga darba alga. Kaņepju dzija ir vērpta ar rokām no 100% kaņepju šķiedras. Tās audzēšanas un ražošanas procesā nav izmantotas nekādas ķimikālijas (t.sk. balinātāji, kas tiek plaši izmantoti kokvilnas pārstrādē). Kaņepe tiek uzskatīta par ļoti vērtīgu un dabai draudzīgu kultūraugu. Tās audzēšanā tiek izmantots daudz mazāk ūdens kā, piemēram, kokvilnas audzēšanā. Kaņepes augs uzsūc 4 reizes vairāk CO2 kā meži, tās specifisko īpašību dēļ tās audzēšanā nav nepieciešams izmantot herbicīdus, kā arī tā attīra augsni no kaitīgiem organismiem. Lina mazgāšanās piederumi ir tamborēti no Latvijā ražota, nepulēta lina.
Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.