Labas saknes SIA

Cēsis
map
Lielā Skolas iela 6, Cēsis, Cēsu nov.
LV-4101
  • phone
    +371 26568037
  • email
    Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Apraksts
  • Veselīgu našķu radītava Cēsu vecpilsētas sirdī Labums, kas no saknēm nācis, ir tik jaudīgs, ka to nevar atstāt bez ievērības. Mēs domājam par to, ko liekam mutē un gribam, lai par to domā arī Tu. Tāpēc ar rokām darinām veselīgus našķus no augļiem, ogām un dārzeņiem, lai Tev un Taviem mīļajiem būtu pieejami gardumi, no kuriem uzņemt dabīgu un, pats galvenais, veselībai draudzīgu enerģiju! Mūsu sakņu karalis ir burkāns, kurš savu vietu atradis kā veselīgajos čipsos, tā arī dažās no gardajām končām. Lai saknēs saglabātos visas labās īpašības, kaltējam tās 45 grādu temperatūrā. Pateicoties šķiedrvielu bagātībai un dabīgajam enerģijas avotam, našķus novērtē gan sportisti un ikdienas skrējienā aizņemtie, gan tie, kuri dienu dienā strādā ar papīriem vai datoru, jo, kā smejies, kā ne, našķu struktūra neļauj pirkstiem palikt taukainiem. Visi mūsu radītie kārumi ir veģetāriešiem un celiakijas pacientiem draudzīgi. Vairums našķu - arī vegāniem piemēroti. Tiem nav pievienots cukurs.

Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.