Labs no Dabas

Priekuļu nov.
map
Pļavas iela 5, Liepa, Priekuļu nov.
LV-4128
  • phone
    26327976
  • email
    Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Apraksts
  • Jau kopš 2011.gada Uģis Smutovs ir Latvijas Biškopības biedrības biedrs un priecē apkārtējos ar dažādiem medus produktiem no Vidzemes sirds. Piedāvājumā: - DAŽĀDU ZIEDU MEDUS (Dažādu ziedu medus ir ievākts no dažādu ziedu nektāra, tāpēc tas satur dažādu grupu putekšņus, kā rezultātā medus krāsa ir no gaiši dzeltenas līdz tumši brūnai. Dažādu ziedu medus ir loti vērtīgs un veselīgs produkts.) - KRĒMVEIDA MEDUS (Krēmveida medum piemīt īpaša konsistence – tas ir krēmīgāks par šķidro medu un to var viegli uzziest uz maizes. Krēmveida medus saglabā savu krēmīgumu un tas nesacukurojas.) - MEDUS AR PROPOLISU (Medus ar propolisu ir dažādu ziedu medus apvienojumā ar dabā pieejamo spēcīgāko antiseptisko produktu – propolisu.) - BIŠU MAIZE (Bišu maize ir bišu pārstrādāti ziedputekšņi. Tā ir veselīga un tai piemīt daudz dažādu īpašību.) - DĀVANU KOMPLEKTS (Medus dāvanas komplekts satstāv no dažādu ziedu medus, krēmveida medus, bišu maizes, kā arī komplektā ir koka medus karotīte. Dāvanas saturu ir iespējams arī variēt, pēc katra klienta vēlmēm. )
Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.