Lauvas līcis, viesu nams

Rūjiena
map
Rīgas iela 60, Rūjiena, Rūjienas nov.
LV-4240
  • phone
    +37126778322
  • email
    Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Apraksts
  • Viesu nams ''Lauvas līcis'' atrodas Rūjienā, 40km no Valmieras. Mēs piedāvājam: * Mājīgas telpas jubilejām, kāzu svinībām, semināriem, bērnu pasākumiem. * Viesu nama pirmajā stāvā atrodas 6 mājīgi numuriņi ar 15 guļvietām un solārijs. * Otrajā stāvā atrodas lielā zāle līdz 80 cilvēkiem un mazā zāle līdz 18 cilvēkiem. Labiekārtota virtuve silto un auksto ēdienu pagatavošanai kā arī liela atpūtas telpa. * Ārpusē ir pieejama liela nojume, šūpoles, bērnu laukums, telšu vietas, ugunskura vieta, kubls un autostāvvieta. Informācija no http://www.rujiena.lv/public/request.php?navi=24&l=lv
Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.