Ledene, oriģināli stikla izstrādājumi

Rīga
map
Miera iela 39, Rīga
LV-1001
  • phone
    +371 29883632
  • email
    Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Apraksts
  • Ledenes moto – stikls un krāsas! Viss radīšanas process notiek darbnīcā Miera ielā, Rīgā. Ja meklējat individuālu pieeju, novērtējat oriģinālu risinājumu stiklā un lielisku rezultātu - vienmēr laipni gaidīti! Ledene ir oriģināli stikla izstrādājumi, individuāls dizains un roku darbs. Ledene piedāvā daudzveidīgu stikla dizaina izstrādājumu un pakalpojumu klāstu: Stikla balvas, dāvanas sadarbības partneriem, sporta kausi, suvenīri konferences/projekta/apmācību dalībniekiem, gada balvas, dāvana direktoram īpašos svētkos, korporatīvie suvenīri un reprezentatīvi priekšmeti. Stikla rotas svētkiem un ikdienai – auskari, krelles, gredzeni, kuloni, piespraudes, klipši, aproces. Ziemassvētku dāvanas – stikla eņģeļi, zvaigznītes, eglītes, sniegavīri, mušmires, lāstekas, laimes akmeņi, putni, sirdis. Interjeram - gaismas objekti, lampas, mozaīkas, vitrāžas, dekori, spoguļi. Dizaina trauki – šķīvji, bļodas, svečturi. Pārstrāde – no stikla pudelēm veidoti trauki un rotas Nodarbības – izglītojošas nodarbības skolniekiem, kolektīva saliedēšanas nodarbības, ekskursijas darbnīcā bērnudārzniekiem, radošās darbnīcas korporatīvā ballītē, vecmeitu vakaram, ģimenes saietam vai dāvanai draudzenēm. Ledenes moto – stikls un krāsas! Viss radīšanas process notiek darbnīcā Miera ielā, Rīgā. Ja meklējat individuālu pieeju, novērtējat oriģinālu risinājumu stiklā un lielisku rezultātu - vienmēr laipni gaidīti! Zīmols Ledene ir stikla mākslinieces Martas Ģibietes lolojums un dienišķais piedāvājums cilvēkiem, kas novērtē oriģinālas un kvalitatīvas dāvanas. Iegādājoties Ledenes brīnišķīgos stiklus, jūs ne tikai veicināt zīmola Ledene attīstību, bet arī atbalstāt mākslinieces Martas Ģibietes nekomerciālos projektus.
Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.