Ligero SIA

Rīga
map
Avotu iela 68 - 8, Rīga
LV-1009
 • email
  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Apraksts
 • DARBA IESPĒJU FESTIVĀLS "VISIEM"!

  Iesaistīties darba dzīvē – to ir pelnījis katrs.
  Darba iespēju festivālā “Visiem!” tiek nodrošināta iespēja brīvā atmosfērā satikties darba devējiem un darba ņēmējiem. Pasākuma laikā darba meklētāji var iejusties dažādu profesiju pārstāvju lomā, bet darba devēji – uzsākt sarunas ar potenciālajiem darbiniekiem. Pieteikties.

  Darba iespēju festivāls "Visiem!"
  Statistika skaidri parāda – darbu atrast ir grūtāk cilvēkiem ar invaliditāti, īpaši jauniešiem. Viņiem satikties ar vēlamo darba devēju iespējamība ir par 24,4 % mazāka. Tāpēc  sociālais uzņēmums “Ligero” jau trešo reizi rīko darba iespēju festivālu “Visiem!”. Festivāls notiks 16.septembrī, bet pašlaik – līdz 12. augustam – tam aicināti pieteikties uzņēmumi, kas gatavi dot darbu cilvēkiem no sociālā riska grupām un arī parādīt sevi nākotnes darbiniekiem.

Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.