Linden Leaf- apģērbs ar raksturu

Rīga
map
Krišjāņa Valdemāra iela 57/59, Rīga
LV-1010
  • phone
    26177114
  • email
    Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Apraksts
  • Jau vairāk kā piecus gadus Latvijas tirgū zīmols Linden Leaf piedāvā kleitas sievietēm. Zīmola logo ir liepas lapa, kura simbolizē sievišķību un ir attainota kā sievišķības simbols Brīvības piemineklī. Visa pamatā ir šodienas sievietes figūra. Katrai no mums tā ir citādāka. Linden Leaf piedāvā kleitu jebkurai figūrai, galvenais būt drošai un pielaikot vairākas. Kleitām nav viena piegrieztne, tās katra ir unikāla. Visas kleitas tiek šūtas no dabīgiem, Itālijas fabrikās austiem audumiem. Zīmolu audumi, zīda audumi, vilnas audumi, katram audumam ir savs kritums, kurš diktē īsto fasonu. Nekas nav nejauši- viss ir pārdomāts, lai mēs būtu skaistas, laimīgas un ar prieku iesāktu jaunu dienu. Svētku kleitas, darba kleitas, kristību kleitas, kleitas ballīšu, kleitas svētkiem, Latvijā radītas
Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.