LITE candles SIA

Tukums
map
Jumpravas iela 18, Tukums, Tukuma nov.
LV-3101
 • phone
  26545585
 • email
  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Apraksts
 • LITE candles ir Latvijas uzņēmums, kura ražotne atrodas Tukumā. LITE produkti ir augstvērtīgas sveces un istabu smaržu kociņi no dabai un veselībai draudzīgām izejvielām.

  Produkti īpaši ar to, ka pildīti latviešu mākslinieces Laines Berinas darinātos porcelāna trauciņos un tie Latvijā iespējams izmantot atkārtoti – uzpildīt ar jaunu sveci vai smaržeļļu kociņiem.
  LITE produkti ir vienlīdz arī skaisti dizaina elementi. LITE candles produkti būs lieliska dāvana Jūsu klientiem, sadarbības partneriem
  vai mīļam cilvēkam.

Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.