Līvānu ķiploks, Revima SIA

Līvānu nov.
map
"Zeltiņi", Dubnas viensētas
LV-5316
 • phone
  +371 22408095
 • phone2
  +371 26065276
 • email
  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Apraksts
 • Vietējais mājražotājs no Līvānu novada. Ģimenes kopdarbs. Ar mīlestību audzēti ķiploki un ražoti produkti.

  No pirmajām 40 burciņām līdz tūkstošiem burciņu! Ar katru burciņu audzis gan prieks, gan piedāvājums - 6 veidu ķiploku ziedu pastas, 8 veidu Asumiņi, kaltētas pārslas, ķiploku pulveri, ķiploku saldumi un JAUNĀS līnijas - Zelta kolekcija ”Dubnas pērle” un “Meža kolekcija” - īsti dārgumi, jo pilnīgi visas izejvielas iegūtas Līvānu novadā, kur ir Līvanu kiploks mājvieta. Veselīgas, vērtīgas un ar īstu vēstures zināšanu bagāžu radītas receptes.

  Vai esi baudījis ķiploku karameles? Vai ķiploku, medu un cidonijas kopā? Vai tieši pretēji - kaut ko sāļu - Zaļo pastu ar majorānu? Tev noteikti tās būs jāizgaršo, lai saprastu un Justu Līvānu ķiploka spēku.
  Receptes, kas nāk no Violas un Māra bērnības, bet īstenībā, tās ir vēl senākas, ir lolotas un izstrādātas, lai Jūsu maltīti padarītu vērtīgāku, veselīgāku un garšīgāku!

  Līvanu ķiploks ir parūpējies par īstu garšu baudījumu ar jau gataviem dāvanu komplektiem, kuros apvienotas gan saldas, gan sāļas lietas, ko var izgatavot no ķiplokiem. 2022. gadā izveidojusies sadarbība ar saimniecību no Līvānu novada, kur komplektos ir iekļauta "Basturma" jeb vītināta gaļa un Krāslavas saimniecību, par cietā siera bumbu iekļaušanu "Līvānu ķiploks" komplektos. Vai nav īsts gardums – ķiploks un vītināta gaļa reizē? Lieldienās un Jāņos pie garda alus kausa garšos lielsiki siers un ķiploku mērcīte.
  Svētku komplekti būs pārsteidzoša dāvana ikvienai ģimeni, jo svētku neatņemama sastāvdaļa ir labi pagatavots ēdiens. Baudi svētkus un iepriecini sev mīļos, jo vissirsnīgākās atmiņas ir kopīgas sarunas pie svētku galda!

Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.