" Lubeco" SIA - sulas, sīrupi, sukādes

Talsu nov.
map
Centra aleja 20, Lubezere, Talsu nov.
LV-3260
Apraksts
  • SIA Lubeco ir ģimenes uzņēmums, kas dibināts 2011.gadā. Viss sākās ar maisu pilnu cidonijām, ko radinieki mums atsūtīja kā dāvanu. No aromātiskajiem augļiem tapa fantastiski garšīgs cidoniju sīrups, kādu bērnībā mamma taisīja. Vēl joprojām atceros šo īpašo, saldi skābo garšu, kas pierieš muti pilnu siekalām. Tas bija īstais klikšķis, lai iestāditu cidonijas 1 ha platībā, kam nedaudz vēlāk pievienojās zemenes. Nu jau 8 ha platībā Talsu novadā pie Lubezeres ciema ik gadu tiek novāktas zemenes, cidonijas un āboli. No ražas top PIKOLO gardumi - mīkstas sukādes, dabīgas sulas un sīrupi ar izteiksmīgu garšu, kas sniedz ogu, augļu vitamīnu un pozitīvu emociju devu katrā kumosā, katrā malkā. PIKOLO tā ir lieliska dāvana tev un tev īpašiem cilvēkiem! Liels lepnums mums ir par pašu radīto zīmolu Latvijas Zemenes. Nepieciešamība tādu izveidot radās, kad pircējus nevarējām pārliecināt, ka lielās un skaistās zemenes, ko pārdevām tik tiešām esam izaudzējuši Latvijā. Šobrīd zīmols Latvijas Zemenes ir jau iekarojis savu vietu Latvijas tirgū un atpazīstams pēc skaistajām, svaigajām un garšīgajām zemenēm. Dabīgums Mums ir svarīgi, ka pašu audzētās ogas un augļi ir dabīgi un satur daudz vitamīnu, tāpēc zemenes audzējam pēc integrētās audzēšanas metodes, bet cidonijas un ābolus – bioloģiski. Visi produkti tiek ražoti bez krāsvielām, aromatizētājiem un garšas pastiprinātājiem. Kvalitāte Lai pircēju sasniegtu tikai augstākās kvalitātes produkti, mēs iesaistāmies visā procesā – sākot no ogu audzēšanas un ražošanas, līdz pat tirdzniecībai. Izvēloties izejvielas, dodam priekšroku Latvijai raksturīgām superogām un superaugļiem, kam piemērojot saudzīgu ražošanas tehnoloģiju un rūpīgu darbu, iegūstam tik gardus našķus. Garša Ikreiz radot jaunu produktu vai izvēloties zemeņu šķirni, mēs pārbaudām, cik garšīgs ir mūsu produkts vai zemene. Un tikai tad, ja izgaršojam patiesi īstu un neatkārtojamu ogas vai augļa garšu, kas liek pircējam atgriezties atkal, varam teikt ka esam sasnieguši rezultātu.
Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.