M50 SIA

Rīga
map
Miera iela 17
LV-1001
  • phone
    +371 2945 5013
  • email
    Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Apraksts
  • M50 radītajās apģērbu kolekcijās atradīsiet kleitas svētkiem un ikdienai, kā arī svārkus, džemperus un jakas. Ieklausoties klientu vēlmēs, tiek radīti universāli un sievišķīgi piegriezumi, rūpīgi atlasīti ilgtspējīgi materiāli un gaumīgas krāsu gammas. Slow fashion, sievišķība un smaids valkātājas sejā ir mūsu vizītkarte. Sadarbībā ar māksliniekiem tiek veidotas unikālas T kreklu dizainu kolekcijas ar dažādām asprātīgām apdrukām un izšuvumiem gan vīriešiem, gan sievietēm un bērniem. Kultivējot pozitīvu dzīves uztveri un Miera ielas neatkārtojamo radošo auru, M50 ir vieta, kur vienmēr atrast savai gaumei piemērotus, unikālus dizaina apģērbus, kas jau izpelnījušies Rīgas prasīgās publikas atzinību. M50 mājaslapā atradīsiet mīļākos M50 darbus - kleitas, tunikas un iecienītos Patīk un Kondensētā piena T-kreklus. 

Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.