MadamPuzo – ražojumi ar raksturu!

Rīga
map
Vīlipa iela 12, Rīga
  • phone2
    +371 26589930
  • email
    Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Apraksts
  • Uzkrājot daudzu gadu pieredzi kulinārijā, eksperimentējot, meklējot ideālo garšu saderību un vienmēr smeļoties jaunas iedvesmas, ir tapuši pirmie produkti – aso piparu mērces Ugunīgā Čikitta un Pikantā Čikitta, kā arī Ingvera ievārījums. Produktu ražošanai tiek izmantoti tikai labākās kvalitātes produkti no uzticamajiem piegādātajiem, Čikittas mērces ir unikālas, noslēpumainas, jo katrs tajā atrod savu garšu – tradicionāli ar gaļu, vai pikantējot zivi, uzkodas, mērces, dekorējot salātus un, jā, pat pievienojot saldajiem ēdieniem vai arī melnajai kafijai. Ingvera ievārījums ir veselības "bumba" un enerģijas lādiņš, kas īpaši noderēs aukstajā rudens un ziemas sezonā vai arī bagātinās austrumu maltītes. Lieliski garšo tējās, mērcēs, ar vistas gaļu, grilētajiem dārzeņiem, konditorejas izstrādājumos.
Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.